Ünlü Oyuncu Erkan Can Nasıl Dolandırıldığını Anlattı

Erkan Can, bir dolandırıcılık olayında mağdur olduğunu anlatırken, “Suçlu tespit edildi ve kaybettiğimiz paranın bir kısmını geri aldık. O günkü döviz kuruyla yaklaşık 100 bin lira geri alabildik. Duruşmalar hala devam ediyor, hukuksal süreç henüz sona ermedi, bu konuda pes etmedik” dedi.

Erkan Can, Ceyda Düvenci’nin sunduğu “Bambaşka Sohbetler” programına katılarak yaşadığı dolandırıcılık hikayesini paylaştı. Can, “Bir gece telefonum çaldı. Arayan kişi, bankada kalan bir miktar paranın sigorta nedeniyle alınacağını ve bana yatırılacağını söyledi. Uykulu olduğum bir anda kimlik numaramı bile verdim. Sonrasında dolandırıldığımı anladım” şeklinde konuştu.

“Başlangıçta yüzde 20’lik bir miktar geri alabildik. Ancak sonra durum daha da kötüleşti. Azita aradığımda, işlerin yolunda olmadığını ve 9 bin doların kaybolduğunu öğrendim. Ne yapabiliriz ki, önemli değil dedim. Bu sırada bir film çekiyorduk ve ironik bir şekilde, film konusu da dolandırıcılıktı. Daha sonra hukuki süreç başladı ve duruşmalar devam ediyor. Ömer’e filmi çekmeye devam edeceğimizi söyledim” diyerek hikayesini tamamladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x